Už orią senatvę

Už orią senatvę

Už tai, kokie norime būti visi mes

„Už orią senatvę“

/Už tai, kokie norime būti visi mes/

Tikime, jog mūsų kelias į laimę grįstas gerais ketinimais, todėl mes apie rytojų galvojame jau šiandien. Galbūt mūsų tikėjimas naivus, bet patirtis rodo, kad gerumu dalintis gera.

Tikime, kad Tauragė ne ką blogesnis miestas rodyti gerus pavyzdžius, todėl nusprendėme, kad pasiskolinę didžiųjų Lietuvos miestų idėją, įrodysime, kad ir Tauragės senjorai nusipelnė pagarbos. Ne rytoj, ne kitą savaitę, bet jau šiandien.

Tikime, kad ir nedidelis dėmesys mūsų miesto senjorams, suteiks laimės ne tik jiems, bet ir jų vaikams ir anūkams. „Aš jau sena, nelabai kam reikalinga, bet žinojimas, kad galiu užeiti pasivaišinti šiltu gėrimu, leidžia vis dar džiaugtis gyvenimu“.

Tikime, kad visi kartu būdami dėmesingi vyresniems, mes auginame jaunimą gerbiantį senjorus, rodome tik gerus pavyzdžius. Ir tik tam, kad kažkada būdami senjorais, kažkas mus vaišins šilto gėrimo puodeliu. Juk „laikas puodeliui kavos – tai laikas akimirkai šilumos“…

Tikime, kad šios akcijos dėka senjorai turės akimirkas šiltam pabendravimui su bendraminčiais. Pateikus pensininko pažymėjimą, visi iki vieno mūsų miesto senjorai pavaišinami kava ar arbata ir visada maloniai laukiami prisėsti, pabendrauti, sušilti.

Šilto gėrimo puodeliu vaišiname: Sekmadieniais nuo 12 val.

Norintiems paremti šią akciją:

Įmonė: UAB Šaukštelis

Įmonės kodas: 3032419141

Bankas AB Swedbank

Banko kodas 73000

Ats. sąskaita: LT89 7300 0101 3839 9897

Mokėjimo paskirtis: auka akcijai „Už orią senatvę“

Dėkojame visiems, kurie finansiškai prisideda prie šios iniciatyvos.

tauragesradijas
TVK_logotipas4