Apie
Mus

 Nuo 2014

 „Šaukštelio studija“  Tauragės miesto centre lankytojams duris atvėrė 2014 m. pavasarį.

 

Įmonės UAB „Šaukštelis“ valdomas  sušių baras-vyninė yra įsikūręs pačiame Tauragės miesto centre. Iki šių dienų tai vienintelė vieta mieste, kuri specializuojasi būtent sušių gamyboje ir siūlo itin platų aukščiausios kokybės japoniškų suktinukų asortimentą. Per visus mūsų darbo metus

  • subūrėme nemažą savo nuolatinių klientų ratą, 

  • tapome Tauragės jaunimo lankomiausia vieta „Rezervuota jaunimui 2014“.,

  • 2015 m. pelnėme geriausios Tauragės įmonės vardą,

  • o ką jau kalbėti apie tai, jog užsitarnavome socialinės įmonės statusą, apie kurį liudija gautas apdovanojimas.

 

Glaudžiai bendradarbiaujame su Tauragės jaunimu, prisidedame prie jaunimo laisvalaikio užimtumo, renginių organizavimo ir pan. Remiame Tauragėje vykdomus renginius,  jaunimo organizacijas bei bendruomenes. Esame sukūrę daugiau nei 10 darbo vietų. Didžioji dalis komandos - jauni ir darbštūs asmenys, kuriems darbas turi būti įdomus ir įvairiapusiškas. Esame suteikę darbo likimo nuskriaustiems žmonėms: jaunimui iš vaikų namų, sergantiems priklausomybės ligomis ir pan. Bendrai dirbdami komandoje ir siekdami bendro tikslo, padėjome šiems jaunuoliams kabintis į gyvenimą, gyventi tvarkingai ir kokybiškai.

 

Prisidedame prie daug socialinių akcijų, kai kurių socialinių iniciatyvų autoriai esame patys. Stengiamės būti socialiai atsakingais ir būti pavyzdžiu kitiems. Kasmet aukojame  Maisto bankui, šv.  Kalėdų laikotarpiu kartu su Maltos Ordino Tauragės skyriumi dovanojame šv. Kūčių vakarienę vienišiems ir ligotiems mūsų miesto senjorams. Iniciatyva „Už orią senatvę“ taip pat orientuota į senjorus, kuomet kiekvieną sekmadienį miesto senjorus vaišiname karšto gėrimo puodeliu.

 

„Šaukštelio studija“ – tai vieta jaukiam šurmuliui ir juokui, smagioms pažintims ir maloniam pasibuvimui su draugais.

Jauki aplinka, skonis bei malonumas  – visada laukiame Jūsų!

Skonio kūrimas

Kuriame skaniausių sušių istoriją nuo 2014 metų...

 

Kviečiame paragauti sušių, kokių kituose miestuose nerasite. Ypač populiarūs ir miestiečių mėgstami karštieji sušiai, kurių mūsų meniu rasite daugiau nei 10 skirtingų rūšių.

Mūsų meniu taip pat galima rasti užkandžių, desertų bei salotų, o darbo dienomis nuo 11.00 iki 13.30 val. visus kviečiame pasimėgauti specialiais dienos pasiūlymais už patrauklią kainą.

 

Savo svečiams visuomet pasiūlysime prie sušių priderinti vyno ar alaus taurę. Per kelerius metus vyno kortoje palikome pamėgtus ir labiausiai prie sušių priderintus vynus, o alaus mėgėjai tai pat mūsų meniu ras tiek lietuviško pilstomo, tiek netradicinio skonio importinio alaus.

 

Tauragėje esame klientų pripažinta skaniausių alkoholinių  kokteilių vieta. Ruošiame įvairius alkoholinius kokteilius lengvam ir smagiam vakarui. Kokteiliams ruošti naudojame tik aukštos klasės alkoholį bei kitus kokybiškus kokteilių gamybos priedus.

 

Įdedame visą savo širdį ir gaminame su meile. Esame sąžiningi prieš save ir prieš Jus, todėl visada stengsimės, kad mūsų siūlomi patiekalai ar gėrimai nustebintų ir suteiktų malonių skonio pojūčių.

+370 609 99887

  • White Facebook Icon

Šaukštelio studija